"Barca" Eurolygos starte nusileido Pirėjo klubui

2022-10-07
Barselonos krepšininkams Eurolygos startas susiklostė nesėkmingai.

Šarūno Jasikevičiaus treniurojama "Barca" pirmose rungtynėse 70:80 savo aikštėje turėjo pripažinti Pirėjo "Olympiacos" komandos pranašumą.

Kitą savaitę Šaro Eurolygoje laukia "El Classico" mačas Katalonijoje, o savaitgalį ACB lygoje išvyka į Fuenlabradą.

Po pirmos mačo pusės šešių taškų persvarą turėjo svečiai iš Pirėjaus (28:34). Po ilgosios pertraukos katalonai vedami Laprovittolos persvėrė rezultatą (39:38), tačiau trečiojo ketvirtčio pabaigoje "Olympiacos" susigrąžino pranašumą, kuris siekė 10 taškų (47:57).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Higginsas ėmesi lyderio vaidmens ir "Barca" sumažino deficitą iki 3 taškų (57:60), tačiau graikai traukiami Larentzakio tritaškių neprisileido arčiau katalonų ir atstatė 9 taškų persvarą (62:71). Svečiai iškovojo pergalę rezultatu 70:80.

Barselona "FC Barcelona": Nicolas Laprovittola 16, Nikola Kaliničius 11, Cory Higginsas 10, Sertačas Šanli 9, Alexas Abrinesas 8, Tomašas Satoransky 7, Janas Vesely 5, Rokas Jokubaitis 4 taškai;

Pirėjo "Olympiacos": Sasha Vezenkovas 20, Giannoulis Larentzakis ir Joelis Bolomboy'us 12, Alecas Petersas 10, Isaiah Canaanas 9, Kostas Sloukas 7, Thomas Walkupas 5, Tarikas Blackas 3, Kostas Papanikolaou 2 taškai;