*Gegužės 13 d. Turkijos lygos reguliariojo sezono pabaiga.
*Gegužės 16 d. "Fenerbahce" pradeda kovas Turkijos lygos atkrintamosiose varžybose.
*Gegužės 24-26 d. Eurolygos finalo ketvertas Berlyne.

Barselonoje dominavę Š.Jasikevičiaus auklėtiniai užtikrintai įveikė Milano ekipą

2022-10-28
Šarūnas Jasikevičius pranoko Ettore Messiną ir grįžo į pergalių kelią Eurolygoje po nesėkmės Kaune.

Barselonos krepšininkai penktadienio vakarą "Palau Blaugrana" arenoje 74:56 nepaliko vilčių Milano "EA7 Emporio Armani" ekipai ir įsirašė 3-ąjį laimėjimą Europoje.

Kitą savaitę Šaro laukia Dimitrio Itoudžio ir Stambulo "Fenerbahce" išbandymas, o šį sekmadienį "Barca" dar keliauja į Valensiją žaisti ACB lygos mačo.

Rungtynių pradžioje Milano ekipą į priekį vedė buvę "Barcos" žaidėjai K.Pangosas ir B.Daviesas (2:8). Katalonai Kaliničiaus ir Tobey pastangomis persvėrė rezultatą (17:14).

Antrojo ketvirtčio pradžioje Šaras buvo nubaustas technine pražanga. Likus žaisti 3 min. antrajame kėlinyje Tobey dviem taškais padidino "Barcos" persvarą iki dviženklio skaičiaus (37:26).

Po ilgosios pertraukos katalonai toliau didino persvarą ir likus žaisti 3 min. trečiajame kėlinyje pranašumas išaugo iki 21 taško (55:34). Per likusį laiką Barselonos krepšininkai išsaugojo persvarą ir iškovojo įtikinamą pergalę 74:56.

Barselonos "FC Barcelona": Mike'as Tobey 13, Cory Higginsas 11, Tomašas Satoransky 9, Janas Vesely ir Jamesas Nnaji 7, Nikola Kaliničius 6, Nicolas Laprovittola ir Alexas Abrinesas 5, Oriolas Paulis ir Sertačas Šanli 4, Rokas Jokubaitis 3 taškai;

Milano "EA7 Emporio Armani": Brandonas Daviesas 18, Devonas Hallas ir Billy Baronas 7, Kyle'as Hinesas 6, Kevinas Pangosas, Johannesas Voigtmannas ir Stefano Tonutas 5, Nicolo Melli 2, Luigi Datome 1 taškas;