Valensijoje dar viena solidi "Barcos" pergalė

2022-10-30
Šarūno Jasikevičiaus treniruojama "Barca" tęsia sėkmingą žaidimą Ispanijos lygoje.

Katalonai sekmadienį Valensijoje 92:80 pranoko aikštės šeimininkus ir įsirašė penktąją pergalę iš eilės ACB lygoje.

Kitą savaitę Barselonos krepšininkų laukia dvejos namų rungtynės. Penktadienį Eurolygos mačas prieš Stambulo "Fenerbahce", o sekmadienį į Barseloną atvyksta Marcas Gasolis su Žironos klubu.

Rungtynių starte katalonus į priekį vedė N.Laprovittola, kuris antrojo kėlinio pradžioje dvitaškiu suteikė "Barcai" dviženklę persvarą (18:28). Po pirmos mačo pusės Šaro auklėtiniai turėjo 15 taškų pranašumą (40:55).

Trečiojo kėlinio pabaigoje Valensijos vyriausiasis treneris Alexas Mumbru užsidirbo dvi technines pražangas ir buvo diskvalifikuotas (60:77).

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkams pavyko sumažinti deficitą iki 12 taškų (67:79), tačiau katalonai arčiau neprisileido varžovų ir iškovojo pergalę 92:80.

Barselonos "FC Barcelona": Nicolas Laprovittola 21, Cory Higginsas 18, Nikola Kaliničius 14, Tomašas Satoransky 12, Oscaras Da Silva 7, Rokas Jokubaitis 6, Sertačas Šanli 5, Janas Vesely 4, Alexas Abrinesas 3, Oriolas Paulis 2 taškai;

Valensijos "Basket": Chrisas Jonesas 19, Jaredas Harperis, Klemenas Prepeličius ir Bojanas Dubljevičius 11, Xabi Lopezas-Arostegui, Jonahas Radebaughas ir Kyle'as Alexanderis 7, Jamesas Webbas 2 taškai;