Fuenlabradoje - solidus Jokubaitis ir pirmoji "Barcos" pergalė išvykoje

2022-10-09
Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai iškovojo pirmąją šio sezono išvykos pergalę Ispanijos lygoje.

Katalonai ACB lygos trečiajame ture 84:56 sutriuškino Fuenlabrados krepšininkus ir įsirašė antrąjį laimėjimą šalies pirmenybėse.

Kitą savaitę Eurolygoje "Barcos" laukia "El Classico" dvikova, o vietiniame fronte išvyka į Manresą.

Šaro treniruojami katalonai nuo pirmų minučių perėmė iniciatyvą (2:10), o Jokubaičio puikus žaidimas kėlinio pabaigoje leido įgyti dviženklę persvarą (8:22).

"Barca" visų rungtynių metu išlaikė dviženklį pranašumą, o įpusėjus ketvirtajam kėliniui po Da Silvos tolimo metimo persvara šoktelėjo iki 21 taško (45:66). Pergalę katalonai iškovojo rezultatu 84:56.

Fuenlabrados "Carplus": Jovanas Novakas 10, Lasanas Kromahas, Jeremy Senglinas ir Viny Okouo 7, Clevinas Hannahas 6, Bassala Bagayoko, Pavelas Savkovas ir Dušanas Rističius 4, Juanas Fernandezas 3, Christianas Eyenga 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Tomašas Satoransky 12, Cory Higginsas 11, Rokas Jokubaitis 10, Oriolas Paulis ir Janas Vesely 9, Michaelas Caicedo ir Jamesas Nnaji 8, Nicolas Laprovittola 6, Nikola Kaliničius 5, Oscaras Da Silva 3, Alexas Abrinesas 2, Sertačas Šanli 1 taškas;