*Gegužės 13 d. Turkijos lygos reguliariojo sezono pabaiga.
*Gegužės 16 d. "Fenerbahce" pradeda kovas Turkijos lygos atkrintamosiose varžybose.
*Gegužės 24-26 d. Eurolygos finalo ketvertas Berlyne.

Manresoje šimtasis taškas ir įtikinama trečioji iš eilės "Barcos" pergalė

2022-10-15
Barselonos krepšininkai pasiekė trečiąją pergalę iš eilės.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai šeštadienį Manresoje 101:78 laimėjo Katalonijos derbį prieš BAXI ekipą ir įsirašė trečiąją pergalę ACB lygoje.

Kitą savaitę "Barcos" laukia trejos rungtynės. Dviguboje Eurolygos savaitėje laukia išvykos į Miuncheną ir Kauną, o savaitgalį namuose dvikova su Tenerifės krepšininkais.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai (8:2), tačiau vėliau iniciatyvą perėmė "Barca" ir pirmojo kėlinio pabaigoje jau turėjo dviženklę persvarą (13:24).

Likus žaisti minutę antrajame kėlinyje Jokubaitis padidino Barselonos ekipos persvarą iki 20 taškų (27:47).

Po ilgosios pertraukos Manresa sumažino atsilikimą iki 13 taškų (46:59), bet po Šaro minutės pertraukėlės į aikštelę sugrįžę Barselonos krepšininkai spurtavo 4:11 ir susigrąžino 20 taškų persvarą (50:70).

Ketvirtajame ketvirtyje intrigos neliko, o Jokubaitis kėlinio pabaigoje tritaškiu pelnė "Barcai" šimtąjį tašką (75:101).

Manresos BAXI: Giordano Bortolani 16, Jerrickas Hardingas 14, Juampi Vauletas 10, Marcusas Lee ir Dani Garcia 8, Tysonas Perezas ir Dani Perezas 6, Musa Sagnia 5, Marcis Šteinbergs 3, Elias Valtonenas 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Oscaras Da Silva, Sertačas Šanli ir Rokas Jokubaitis 14, Alexas Abrinesas 12, Janas Vesely ir Cory Higginsas 11, Nicolas Laprovittola 9, Oriolas Paulis 6, Tomašas Satoransky 5, Nikola Kaliničius 3, Rafa Villaras 2 taškai;