*Birželio 12 d. Šaras su "Fenerbahce" tapo Turkijos čempionu.

Laprovittolos vedama "Barca" išrašė pirmąjį pralaimėjimą Tenerifės komandai

2022-10-23
Barselonos krepšininkai sekmadienio popietę iškovojo pergalę prieš vienus iš Ispanijos lygos lyderius.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai savo aikštėje 67:65 palaužė Tenerifės "Lenovo" ekipą, kuriai tai buvo pirmasis pralaimėjimas ACB lygoje.

Katalonams, tai buvo ketvirtasis laimėjimas iš eilės vietiniame fronte.

Kitą savaitę "Barca" namuose priims Milano ekipą, o savaitgalį svečiuosis Valensijoje.

Šaras jau pirmajame kėlinyje leido pažaisti visiems registruotiems žaidėjams, tačiau nerezultatyviame ketvirtyje trapią 2 taškų persvarą turėjo svečiai (10:12). Po antrojo kėlinio jau 2 taškų pranašumą turėjo katalonai 27:25.

Po ilgosios pertraukos lyderio vaidmens ėmėsi Laprovittola ir įpusėjus trečiajam kėliniui argentinietis tolimu metimu pirmą kartą padidino "Barcos" persvarą iki dviženklio skaičiaus (40:29). Tačiau tuomet Tenerifės ekipa spurtavo 4:13 ir sumažino deficitą iki 2 taškų (44:42).

Lemiamo ketvirtčio pradžioje katalonai vėl atstatė dviženklį pranašumą (52:42). Likus žaisti kiek daugiau, nei minutę "Lenovo" sumažino atsilikimą iki 5 taškų (65:60), likus žaisti 6 sek. Cookas dėjimu sumažino "Barcos" pranašumą iki 3 taškų (65:62). Laprovittola sumetė baudas, o Abromaitis dar kėliniui baigiantis įmetė tritaškį (67:65).

Barselonos "FC Barcelona": Nicolas Laprovittola 25, Rokas Jokubaitis 9, Oriolas Paulis 8, Sertačas Šanli 7, Oscaras Da Silva, Janas Vesely, Cory Higginsas ir Jamesas Nnaji 4, Nikola Kaliničius 2 taškai;

Tenerifės "Lenovo": Sasu Salinas 22, Elginas Cookas 16, Jaime Fernandezas 6, Aaronas Doornekampas ir Timas Abromaitis 5, Bruno Fitipaldo 3, Marcelinho Huertas, Moussa Diagne, Giorgi Shermadini ir Ivanas Cruzas 2 taškai;