"El Classico" katalonijoje: vos neprisižaidusi "Barca" iškovojo pirmąją pergalę Eurolygoje

2022-10-13
Šarūnas Jasikevičius su "Barca" atsirevanšavo Madrido "Real" komandai už pralaimėjimą Supertaurės finale ir iškovojo pirmąją pergalę Eurolygoje.

Katalonai "El Classico" dvikovoje 75:73 savo aikštėje įveikė amžinąjį varžovą iš sostinės.

Kitą savaitę Barselonos krepšininkų laukia pirmoji dviguba šio sezono Eurolygos savaitė. Antradienį laukia mačas Miunchene, o ketvirtadienį Šaro sugrįžimas į Kauną.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo katalonai, kuriuos į priekį vedė Satoransky (10:4). Sužaidus kiek daugiau, nei 4 minutes po Kaliničiaus tritaškio "Barca" įgijo dviženklę persvarą (16:6).

Sužaidus 4 minutes antrajame kėlinyje "Real" ekipa po Causeuro dvitaškio sumažino atsilikimą iki trijų taškų (30:27), bet tada Šaro auklėtiniai surengė spurtą 10:0 ir susigrąžino dviženklį pranašumą (40:27).

Po ilgosios pertraukos katalonai toliau kontroliavo rungtynes ir sužaidus 3 minutes ketvirtajame kėlinyje susikrovė 17 taškų persvarą (69:52). Tačiau tuomet svečiai surengė spurtą 6:21 ir likus žaisti 15,9 sek. "Real" Decko pastangomis sumažino deficitą iki 2 taškų (75:73). Tuo tarpu Llullo paskutinis tolimas metimas tikslo nepasiekė ir pergalę šventė "Barca".

Barselonos "FC Barcelona": Sertačas Šanli 14, Janas Vesely 13, Tomašas Satoransky 12, Nicolas Laprovittola, Mike'as Tobey ir Rokas Jokubaitis 8, Nikola Kaliničius 7, Oscaras Da Silva ir Cory Higginsas 2, Alexas Abrinesas 1 taškas;

Madrido "Real": Gabrielis Deckas 21, Petras Cornelie 12, Mario Hezonja 9, Guerschonas Yabusele 7, Walteris Tavaresas ir Sergio Llullas 6, Fabienas Causeuras ir Džananas Musa 5, Vincentas Poirier 2 taškai;