"Barca" pergale Miunchene atidarė dvigubą išvykų savaitę

2022-10-18
Barselonos krepšininkai pergalingai pradėjo pirmąją šio sezono Eurolygos dvigubą savaitę.

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama "Barca" antradienį Miunchene 84:73 įveikė "FC Bayern" ekipą ir įsirašė antrąją pergalę Eurolygoje.

Ketvirtadienį Šaro laukia dvikova gimtajame Kaune prieš žalgiriečius.

Pirmasis rungtynių kėlinys baigėsi esant lygiam rezultatui 18:18. Antrajame ketvirtyje katalonus į priekį vedė A.Abrinesas įsmeigęs keturis tritaškius ir padėjęs prieš ilgąją pertrauką įgyti trijų taškų persvarą (34:37).

Antrąją mačo pusę "Barca" pradėjo trimis tolimais metimais ir susikrovė dviženklę persvarą (36:48). Ketvirtajame kėlinyje iniciatyvos katalonų gretose ėmėsi R.Jokubaitis pelnęs 7 taškus, o Barselonos krepšininkai iškovojo pergalę rezultatu 84:73.

Miuncheno "FC Bayern": Augustine'as Rubitas 19, Casius Winstonas 11, Nickas Weileris-Babbas, Corey Waldenas, Ognjenas Jaramazas ir Vladimiras Lučičius 8, Othello Hunteris ir Andreasas Obstas 5, Freddie Gillespie 1 taškas;

Barselonos "FC Barcelona": Janas Vesely, Nicolas Laprovittola ir Alexas Abrinesas 14, Sertačas Šanli 9, Nikola Kaliničius, Tomašas Satoransky ir Rokas Jokubaitis 7, Mike'as Tobey 5, Oscaras Da Silva 4, Cory Higginsas 3 taškai;