Ketvirtajame kėlinyje spurtavę katalonai palaužė "Maccabi"

2023-01-31
"Barca" dvigubą Eurolygos savaitę pradėjo pergale namuose.

Katalonai savo aikštėje 83:78 palaužė Tel Avivo ekipą, o Šarui tai buvo pirmoji pergalė prieš "Maccabi" komandą "Palau Blaugrana" arenoje vadovaujant "Barcai".

Š.Jasikevičiaus auklėtiniai rungtynes perlaužė ketvirtajame kėlinyje, kuomet surengė spurtą 12:0. Barselonos krepšininkams, tai buvo 14-oji pergalė lygoje.

Ketvirtadienį katalonai stoja į kovą su Miuncheno "FC Bayern" komanda.

Pirmoje mačo pusėje vyko atkakli kova ir tik antrojo kėlinio viduryje "Barcai" pavyko įgyti solidesnę 9 taškų persvarą (34:25). Po Satoransky dviejų taškų su pražanga pranašumas tapo dviženklis (39:28), tačiau antrojo ketvirtčio pabaigoje "Maccabi" sumažino deficitą iki 4 taškų 41:37.

Po ilgosios pertraukos Tel Avivo klubas pelnė 7 taškus be atsako ir išsiveržė į priekį (41:44). Įpusėjus kėliniui Higginsas užsidirbo techninę pražangą 46:52, o kėlinio pabaigoje "Maccabi" persvara tapo dviženklė (57:67).

Ketvirtajame kėlinyje "Barcą" truktelėjęs Jokubaitis sumažino atsilikimą iki 4 taškų (68:72). Likus žaisti daugiau, nei 4 min. Mirotičius dviem taškais su pražanga sumažino deficitą iki minimumo (73:74), o Higginsas tolimu metimu persvėrė rezultatą (76:74). Vėliau amerikietis pridėjo 4 baudos metimus (82:74), o pergalę katalonai iškovojo rezultatu 83:78.

Barselonos "FC Barcelona": Cory Higginsas 15, Rokas Jokubaitis 14, Nikola Mirotičius 11, Janas Vesely 10, Tomašas Satoransky 9, Alexas Abrinesas 8, Nicolas Laprovittola ir Mike'as Tobey 5, Sertačas Šanli ir Nikola Kaliničius 3 taškai;

Tel Avivo "Maccabi": Jalenas Adamsas 20, Wade'as Baldwinas 15, Jarellas Martinas ir Darrunas Hilliardas 11, Romanas Sorkinas ir Bonzie Colsonas 7, Suleimanas Braimohas 4, Johnas Dibartolomeo 2, Joshas Nebo 1 taškas;