*Gegužės 3 d. ketvirtasis serijos mačas "Ulker Sports" arenoje.

Pirmąjį Eurolygos ratą "Barca" baigė pralaimėjimu namuose

2023-01-05
Barselonos krepšininkai vadovaujami Šarūno Jasikevičiaus pirmąjį Eurolygos reguliariojo sezono ratą baigė nesėkme namuose.

Katalonai 17-ojo turo rungtynėse "Palau Blaugrana" arenoje 75:83 nusileido Bolonijos "Virtus" ekipai.

Įpusėjus sezonui "Barca" savo sąskaitoje turi 11 pergalių ir 6 pralaimėjimus.

Kitą savaitę laukia dvejos Eurolygos rungtynės. Trečiadienį išvyka į Vilerbaną, o po poros dienų į Barseloną atvyksta Eurolygos čempionai "Anadolu Efes". Šį savaitgalį Šaro dar laukia ACB lygos mačas su Sevilijos krepšininkais.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai iš Bolonijos, kurie sužaidus daugiau, nei 7 min. įgijo dviženklę persvarą (10:21).

Baigiant įpusėti antrajam kėliniui Šanli įsmeigė tritaškį, o Da Silva pridėjo dvitaškį ir katalonų deficitas ištirpo iki 3 taškų (27:30). Po Higginso taškų iš "Virtus" pranašumo liko 1 taškas (29:30). Po pirmos mačo pusės 39:42 pirmavo svečiai.

Trečiajame kėlinyje po Kaliničiaus tolimo metimo rezultatas tapo lygus (51:51), o Vesely baudų metimais galiausiai išvedė "Barcą" į priekį (53:51). Prieš lemiamą ketvirtį Bolonijos ekipa susigrąžino pranašumą (57:60).

Sužaidus 3 min. "Virtus" persvara išaugo iki 7 taškų (59:66), likus žaisti kiek mažiau, nei 3 min. Mirotičius dviem taškais su pražanga sumažino atsilikimą iki 3 taškų (70:73). Tačiau "Virtus" atsakė 9 taškais be atsako ir susigrąžino dviženklį pranašumą (70:82), o tai lėmė katalonų pralaimėjimą 75:83.

Barselonos "FC Barcelona": Janas Vesely 12, Oscaras Da Silva, Nicolas Laprovittola ir Kyle'as Kuričius 11, Alexas Abrinesas ir Nikola Mirotičius 9, Cory Higginsas 5, Nikola Kaliničius 4, Sertačas Šanli 3 taškai;

Bolonijos "Virtus": Iffe Lundbergas 20, Semi Ojeleye 14, Mama Jaiteh 10, Ismaelis Bako ir Milošas Teodosičius 8, Jordanas Mickey 6, Alessandro Pajola ir Tornike Šengelija 5, Kyle'as Weemsas 4, Niccolo Mannionas 3 taškai;