Vitorijoje laimėjusi "Barca" trečią kartą įveikė baskus

2023-01-19
Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai po pralaimėjimo praėjusią savaitę Eurolygos čempionanams nuskynė pergalę Vitorijoje.

Barselonos krepšininkai išvykoje 85:78 palaužė "Baskonia" ekipą ir įsirašė 13-ąją pergalę Europiniame fronte.

Tai buvo jau trečioji katalonų pergalė prieš baskus šiame sezone.

Kitą savaitę Eurolygoje laukia "El Classico", o šį savaitgalį ACB lygoje namų mačas su Bilbao komanda.

"Barca" penkiais tritaškiais pradėjo rungtynes (7:15). Baskai kėlinio pabaigoje turėjo įgiję nedidelę persvarą, tačiau Jokubaičio 4 iš eilės pelnyti taškai išlygino rezultatą (28:28).

Įpusėjus antrajam kėliniui Higginsas dvitaškiu padidino Barselonos ekipos pervarą iki 8 taškų (32:40), o Nnaji dėjimu iki dviženklio skaičiaus (32:42). Po pirmos mačo pusės 40:47 pirmavo Šaro auklėtiniai.

Ketvirtajame kėlinyje baskai vedami Sedekerskio ištirpdė katalonų persvarą iki minimumo (63:64).

Sužaidus 4 min. ketvirtajame kėlinyje Šaras buvo nubaustas technine pražanga (67:74), o įpusėjus ketvirtčiui Satoransky tolimu metimu atstatė "Barcai" dviženklę persvarą (67:77). Baskų du tritaškiai likus žaisti minutę sumažino atsilikimą iki 5 taškų (78:83). Likus žaisti 20 sek. Jokubaitis realizavo baudas ir įtvirtino pergalę 78:85.

Vitorijos "Baskonia": Tadas Sedekerskis 16, Daultonas Hommesas 12, Rokas Giedraitis 11, Darius Thompsonas ir Maikas Kotsaras 10, Markusas Howardas 7, Vanja Marinkovičius ir Stevenas Enochas 6 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius 15, Rokas Jokubaitis 13, Tomašas Satoransky 11, Nikola Kaliničius 9, Sertačas Šanli 8, Oscaras Da Silva 7, Nicolas Laprovittola ir Cory Higginsas 6, Jamesas Nnaji 4, Mike'as Tobey ir Alexas Abrinesas 3 taškai;