Mursijoje pratęsta "Barcos" pergalių serija Ispanijos lygoje

2023-01-15
Barselonos krepšininkai trigubą savaitę baigė pergale Mursijoje.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 86:72 nugalėjo UCAM ekipą ir iškovojo šeštąją pergalę iš eilės Ispanijos lygoje.

Katalonai su 13 pergalių išlieka turnyrinės lentelės viršuje ir pirmąsias tris pozicijas dalinasi su Madrido "Real" ir "Baskonia" komandomis.

Kitą savaitę "Barcos" laukia Eurolygos išvyka į Vitoriją, o ACB lygoje mačas namuose prieš Bilbao krepšininkus.

Nerezultatyvioje rungtynių pradžioje Vesely pelnė pirmuosius keturis "Barcos" taškus (4:4), antroje kėlinio pusėje katalonams pavyko įgyti nedidelę persvarą (13:17).

Antrasis ketvirtis prasidėjo dviem Kuričiaus tolimais metimais (15:23), tačiau Mursijos komanda atsakė spurtu 10:4 ir iš "Barcos" persvaros liko 2 taškai (25:27). Prieš ilgąją pertrauką Šaro auklėtiniai išsaugojo turėtą 4 taškų persvarą (33:37).

Trečiajį ketvirtį tolimu metimu užbaigęs Laprovittola sukrovė katalonams 8 taškų persvarą 57:65.

Ketvirtajame kėlinyje po Higginso baudos metimų pranašumas pirmą kartą tapo dviženklis (60:70), o persvarą išlaikę svečiai triumfavo 86:72.

Mursijos UCAM: Jamesas Andersonas 15, Artiomas Pustovijus ir Ilimane'as Diopas 12, Nemanja Radovičius 11, Travisas Trice'as 8, Jordanas Davisas 6, Tomas Bellas ir Sandielis Rojas 3, Thadas McFaddenas 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Nicolas Laprovittola 15, Janas Vesely 14, Cory Higginsas ir Kyle'as Kuričius 13, Sertačas Šanli 10, Nikola Mirotičius 7, Nikola Kaliničius, Alexas Abrinesas ir Rokas Jokubaitis 4, Jamesas Nnaji 2 taškai;