Solidaus Jokubaičio sulaukusi "Barca" iškovojo įtikinamą pergalę

2023-01-07
Barselonos krepšininkai po pralaimėjimo Eurolygoje atsitiesė vietinėse Ispanijos pirmenybėse.

Šarūno Jasikevičiaus treniruojami katalonai savo aikštėje 104:70 sutriuškino vienus iš ACB lygos autsaiderius Sevilijos krepšininkus ir įsirašė 12-ąjį laimėjimą.

34 taškų skirtumu pasiekta pergalė yra didžiausia katalonų šiame sezone. Iki tol sezono pradžioje 28 taškų skirtumu išvykoje buvo įveikta Fuenlabrados ekipa.

Rokas Jokubaitis šiame mače surinko dvigubą dublį pelnė 13 taškų ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Kitą savaitę "Barcos" vėl laukia trejos rungtynės. Dviguba Eurolygos savaitė prasidės trečiadienį Vilerbane, penktadienį dvikova namuose prieš Eurolygos čempionus, o sekmadienį išvyka į Mursiją.

Mačas prasidėjo atkaklia kova, tačiau kėlinio pabaigoje katalonams pavyko įgyti solidesnį pranašumą (29:21).

Antrajame kėlinyje "Barca" tritaškių dėka susikrovė dviženklę persvarą (40:26). Po Pauli taškų pranašumas išaugo iki 21 taško (49:28).

Po ilgosios pertraukos aikštėje pasirodęs Vesely padėjo "Barcai" susikrauti 29 taškų persvarą (71:42).

Ketvirtajame kėlinyje po Jokubaičio tolimo metimo Sevilijos deficitas tapo 30 taškų (82:52), o po dar vieno lietuvio tritaškio iki 36 taškų (90:54). Likus žaisti kiek mažiau, nei 2 min. Barselonos krepšininkai pelnė ir šimtąjį tašką (102:65). Rungtynės baigėsi rezultatu 104:70.

Barselonos "FC Barcelona": Cory Higginsas ir Jamesas Nnaji 16, Nikola Mirotičius 14, Janas Vesely ir Rokas Jokubaitis 13, Oscaras Da Silva 11, Kyle'as Kuričius 10, Oriolas Paulis 6, Nikola Kaliničius 3, Sertačas Šanli 2 taškai;

Sevilijos "Real Betis": Shannonas Evansas 23, BJ Johnsonas 20, Dairis Bertans 11, Luke'as Fischeris ir Volodymyras Gerunas 4, Aleksandaras Cvetkovičius ir Pepe Pozas 3, Pablo Almazanas 2 taškai;