Higginso dvitaškis atnešė katalonams pergalę prieš Miuncheno ekipą

2023-02-02
Barselonos komanda dvugubą Eurolygos savaitę baigė antrąja pergale namuose.

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama "Barca" 72:70 po dramatiškos kovos nugalėjo Miuncheno "FC Bayern" ekipą, bei įsirašė 15-ąjį laimėjimą Eurolygoje.

Kitą savaitę katalonai vyks į Boloniją, o šį savaitgalį Ispanijos lygoje laukia dvikova "Palau Blaugrana" arenoje prieš Valensijos krepšininkus.

Įpusėjus pirmąjam kėliniui rezultatas buvo lygus 10:10, tuomet katalonai surengė spurtą 7:0 (17:10). Antrojo ketvirtčio pradžioje iš "Barcos" persvaros liko 1 taškas (21:20), bet tada vėl sekė šeimininkų sėkminga atkarpa 10:2 (31:22). Baigiantis pirmajai mačo daliai vokiečiai vėl priartėjo iki minimalaus deficito (34:33).

Po ilgosios pertraukos Nickas Weileris-Babbas tritaškiu išvedė "FC Bayern" į priekį (34:36). Satoransky pastangomis "Barca" susigrąžino pranašumą (41:38). Likus žaisti 2 min. Jaramazas baudų metimais išlygino rezultatą (45:45).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po Jokubaičio tritaškio katalonų persvara išaugo iki 7 taškų (56:49), o po Higginso tolimo metimo pranašumas pirmą kartą tapo dviženklis (61:51). Po vokiečių spurto 2:10 iš Barselonos persvaros liko 2 taškai (65:63). Šeimininkus į priekį truktelėjo Mirotičiaus tolimas metimas (70:65), tačiau Jaramazo 5 iš eilės taškai likus žaisti kiek daugiau, nei minutę išlygino rezultatą (70:70). Likus žaisti 22 sek. Higginsas persvėrė rezultatą (72:70), varžovai atsakė netaikliu Jaramazo tritaškiu.

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius 12, Sertačas Šanli ir Janas Vesely 10, Rokas Jokubaitis 9, Alexas Abrinesas ir Rokas Jokubaitis 7, Tomašas Satoransky ir Nicolas Laprovittola 5, Nikola Kaliničius 4, Oscaras Da Silva 3 taškai;

Miuncheno "FC Bayern": Nickas Weileris-Babbas 15, Augustine'as Rubitas 10, Corey Waldenas ir Niklas Wimbergas 9, Cassius Winstonas ir Nielsas Giffey 4, Freddie Gillespie 3, Dennisas Seeley ir Isaacas Bonga 2 taškai;