*Gegužės 1 d. ketvirtfinalio serija keliasi į Stambulą.
*Gegužės 3 d. ketvirtasis serijos mačas "Ulker Sports" arenoje.

Monako šturmą atlaikiusi "Barca" pasiekė ketvirtąją pergalę iš eilės

2023-02-24
Į Eurolygos kovas grįžę Barselonos krepšininkai iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai "Palau Blaugrana" arenoje 80:70 pranoko Monako ekipą ir įsirašė 17-ąjį laimėjimą Eurolygoje.

Šią savaitę dėl FIBA pasaulio čempionato atrankų nevyksta Ispanijos lygos rungtynės. Artimiausias rungtynes katalonai žais kovo 2-ąją kuomet savo aikštėje priims Kauno "Žalgirio" krepšininkus.

"Barca" baigiant įpusėti pirmąjam kėliniui po dviejų Abrineso tritaškių įgijo 6 taškų persvarą (12:6). Artėjant kėliniui į pabaigą Okobo sumažino varžovų atsilikimą iki minimumo (19:18).

Antrajame kėlinyje po Vesely "alley-oop" dėjimo katalonų persvara tapo dviženklė (33:22), tačiau tuomet Monako ekipa pelnė 5 taškus be atsako (33:27). Įpusėjus kėliniui Šaro auklėtiniai susigrąžino dviženklį pranašumą (40:30). Po pirmos mačo pusės šeimininkai pirmavo 50:39.

Trečiajame kėlinyje po Abrineso tolimo šūvio "Barcos" persvara išaugo iki 15 taškų (56:41). Įpusėjus kėliniui Šaras buvo nubaustas technine pražanga (58:50). Prieš lemiamą ketvirtį Barselonos krepšininkai pirmavo 65:57.

Baigiant įpusėti kėliniui Jamesas sumažino Monako deficitą iki 3 taškų (65:62). Likus žaisti pustrečios minutės Satoransky dviem taškais su pražanga padidino katalonų persvarą iki 9 taškų (74:65), o Higginsas atstatė dviženklį pranašumą (76:65). Šaro auklėtiniai iškovojo pergalę rezultatu 80:70.

Barselonos "FC Barcelona": Tomašas Satoransky 15, Janas Vesely ir Cory Higginsas 12, Alexas Abrinesas 9, Nikola Kaliničius 8, Nikola Mirotičius 7, Sertačas Šanli, Nicolas Laprovittola ir Rokas Jokubaitis 5, Mike'as Tobey 2 taškai;

Monako "AS Monaco": Mike'as Jamesas 14, Jordanas Loydas ir Alpha Diallo 13, Elie Okobo 9, Johnas Brownas ir Donta Hallas 6, Donatas Motiejūnas 5, Jaronas Blossomgame'as 4 taškai;