*Gegužės 8 d. lemiamas penktasis serijos mačas Monake.
*Gegužės 13 d. Turkijos lygos reguliariojo sezono pabaiga.

Šaras - Rugpjūčio mėnesio apžvalga |2011|

2011-09-01
Vakar prabėgo paskutinė vasaros diena, tačiau tuo pačiu čia Lietuvoje prasidėjo didžiausias krepšinio įvykis Europoje. 24 stipriausios žemyno komandos susirinko į Lietuvą, o lietuviai pirmose rungtynėse įveikė britus. Tikimės, kad rugsėjo mėnesį pergalių taip pat netruks.

Rugpjūčio 4 diena. Lietuvos vyrų rinktinė sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes, tačiau naujoje Klaipėdos "Švytūrio" arenoje pergalės iškovoti nepavyko 70-72. Šarūnas Jasikevičius rungtynėms nebuvo registruotas kaip ir dar keturi rinktinės žaidėjai.

Rugpjūčio 6 diena. Šarūnas Jasikevičius sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes su Lietuvos vyrų rinktine, o lietuviai 94-73 sutriuškino čekus. Šarūnas per daugiau, nei 23 minutes pelnė 11 taškų (2/3 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, po 1 kartą prasižengė, bei suklydo ir perėmė 2 kamuolius.

Rugpjūčio 10 diena. Lietuvos rinktinė Maskvoje susitiko su Rusijos nacionaline ekipa, tačiau buvo priversta 91-76 pripažinti varžovų pranašumą. Šarūnas Jasikevičius per daugiau, nei 16 minučių pelnė 3 taškus (0/2 dvitaškiai, 1/1 tritaškis), atkovojo 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, 3 kartus prasižengė ir 1 kartą suklydo.

Rugpjūčio 13 diena. Mūsų šalies rinktinė Madride susitiko su Europos čempionais ispanais. Lietuviai pusę rungtynių priešinosi varžovams, tačiau antroje rungtynių pusėje palūžo 90-78. Šarūnas Jasikevičius per 21 minutę pelnė 7 taškus (2/4 dvitaškiai, 1/2 tritaškis), atkovojo 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Rugpjūčio 18 diena. Lietuvos rinktinė naujojoje "Žalgirio" arenoje Kaune parklupdė Ispanijos rinktinę 88-76. Šarūnas Jasikevičius per beveik 19 minučių pelnė 9 taškus (1/2 dvitaškis, 1/3 tritaškis, 4/4 baudos), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius ir 4 kartus suklydo.

Rugpjūčio 19 diena. Lietuvos rinktinė Panevėžyje 80-88 antrą kartą turėjo pripažinti Rusijos komandos pranašumą. Šarūnas Jasikevičius per 22 minutes pelnė 9 taškus (4/6 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 1/1 bauda), atliko net 11 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 2 kamuolius, bei po kartą prasižengė, suklydo ir perėmė kamuolį.

Rugpjūčio 20 diena. Lietuvos rinktinė iškovojo trečiąją pergalę pasirengimo etape 95-75 sutriuškinusi Latviją. Šarūnas Jasikevičius per 15 minučių taškų nepelnė (0/1 dvitaškiai), tačiau atliko 5 rezultatyvius perdavimus, bei po kartą blokavo varžovo metimą ir prasižengė.

Rugpjūčio 24 diena. Rinktinė Liublianoje vėl nusileido Slovėnijai 80-66. Šarūnas Jasikevičius per 16 minučių pelnė 2 taškus (0/1 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, 4 kartus prasižengė ir 2 kartus suklydo.

Rūgpjūčio 27 diena. Lietuvos vyrų rinktinė pergale užbaigė pasirengimo ciklą. Paskutinėse rungtynėse 88-80 įveikė Gruziją. Šarūnas Jasikevičius per 18 minučių pelnė 19 taškų (6/7 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, bei po 2 kartus suklydo, bei perėmė kamuolį.

Rugpjūčio 31 diena. Prasidėjo ilgai lauktas Europos krepšinio čempionatas. Lietuviai pirmoje dvikovoje po nelengvos kovos 80-69 įveikė Didžiąją Britaniją. Šarūnas Jasikevičius per 22 minutes pelnė 13 taškų (4/5 dvitaškiai, 1/4 tritaškis ir 2/2 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo, bei 2 kartus prasižengė.