NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Vasario 11-14 dienomis Madride vyks Ispanijos Karaliaus taurės varžybos.
* Sausio 18-ąją dieną Madride bus ištraukti Ispanijos taurės burtai.
* Nukeliamos Ispanijos lygos 20-ojo turo rungtynės (turėjo vykti sausio 17-ąją) tarp "Barcos" ir "Estudiantes" komandų (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).

Tel Avivo „Maccabi“ treneris D.Blattas: „Š.Jasikevičius galėtų žaisti bet kurioje pasaulio komandoje“

2011-09-13
Šarūnas Jasikevičius gali sugrįžti į Tel Avivo „Maccabi“. Ši žinutė antradienį pasklido po internetinius sporto puslapius.

Buvo skelbiama, jog 35 metų Lietuvos krepšinio žvaigždė su klubu, kuriam yra atstovavęs 2003-2005 metais ir su juo du kartus tapęs Eurolygos čempionu, pasirašytų vienerių metų sutartį ir per sezoną uždirbtų ketvirtį milijono JAV dolerių.

Kol kas tai - tik gandai. Šių kalbų nepatvirtino ir Tel Avivo „Maccabi“ treneris Davidas Blattas, šiuo metu stovintis prie pergales Europos čempionate skinančios Rusijos rinktinės vairo ir besiruošiantis pirmenybių ketvirtfinaliui su Serbija.

„Šito fakto nežinau. Aš myliu Šarūną - jis yra vienas mėgstamiausių žaidėjų, kuriuos yra tekę treniruoti. Š.Jasikevičius būtų puikus žaidėjas kiekvienai komandai. Bet apie derybas su šiuo žaidėju nieko nežinau. 

Šarūnas galėtų žaisti bet kurioje pasaulio komandoje, nes jis yra nuostabus žaidėjas“, - sakė D.Blattas.

52 metų strategas su Š.Jasikevičiumi kartu dirbi būtent Tel Avivo „Maccabi“ komandoje. Šarui atėjus į legendinį Izraelio krepšinio klubą, D.Blattas tapo trenerio Pini Gershono asistentu.

šaltinis: lrytas.lt

0 comments:

Rašyti komentarą