*Balandžio 24 d. Monake startuoja Eurolygos atkrintamosios varžybos
*Balandžio 26 d. Antrasis Eurolygos ketvirtfinalio serijos mačas

Lyderius tausojusią "Barcą" į pergalę Andoroje vedė Bolmaro ir Gasolis

2021-04-25
Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama "FC Barcelona" po dviejų pirmųjų Eurolygos ketvirtfinalio rungtynių grįžo į kovas Ispanijos čempionate.

Katalonai sekmadienio popietę Andoroje 79:63 nugalėjo "MoraBanc" krepšininkus ir šalies pirmenybių reguliariajame sezone užsitikrino mažų mažiausiai antrąją vietą.

Šaras šiose rungtynėse vertėsi be keturių lyderių - Nikola Mirotičiaus, Cory Higginso, Brandono Davieso ir Nicko Calatheso.

Be svarbiausių žaidėjų likusią Barselonos ekipą į priekį tempė jauniausias ir vyriausias komandos žaidėjas. Fenomenaliai žaidęs Leandro Bolmaro pelnė 26, o Pau Gasolis pridėjo 16 taškų.

"Barca" vietiniame čempione turi iškovojusi 28 pergales ir nuo lyderiaujančios Madrido "Real" komandos atsilieka 3 pergalėmis. Tiesa pasivyti sostinės krepšininkus bus nelengva, nes iki reguliariojo sezono pabaigos lieka vos ketverios rungtynės.

Kitą savaitę Š.Jasikevičiaus laukia išvyka į Sankt Peterburgą, o trečiadienį ir penktadienį iškovotos pergalės atvertų Barselonos krepšininkams kelią į Eurolygos finalo ketvertą.

"MoraBanc" 23:26 "FC Barcelona"
2' min: pirmuosius taškus pelnė Abrinesas dvitaškiu (0:2).
3' min: Šmitas pelnė taškus baudos aikštelėje (0:4)
4' min: Paulis ir Senglinas tiksliomis atakomis išlygino rezultatą (4:4). Abrinesas pelnė dar du taškus (4:6), Olumuyiwa į metė 1 baudą (5:6).
5' min: Bolmaro įsmeigė du tritaškius (5:12).
6' min: Hannahas pelnė du taškus su pražanga (8:12), Bolmaro pataikė savo trečiąjį tolimą metimą (8:15).
7' min: Westermannas pridėjo dvitaškį (8:17), Hannahas atsakė tritaškiu (11:17). Bolmaro sumetė dvi baudas (11:19). Hannahas įmetė sudėtingą dvitaškį (13:19).
8' min: Kulvietis pataikė tritaškį (16:19), Bolmaro pelnė taškus įsiveržęs į baudos aikštelę (16:21).
9' min: Senglinas dviem taškais sumažino "Barcos" persvarą iki 3 taškų (18:21).
10' min: Senglinas pelnė dar du taškus (20:21), Claveras atsakė dėjimu (20:23). Hannahas ir Hanga apsikeitė tolimais metimais (23:26).

"MoraBanc" 37:44 "FC Barcelona"
1' min: Martinezas pelnė taškus baudos aikštelėje (23:28).
2' min: Kuričius įmetė dvitaškį (23:30), Pauli taip pat atsakė dviem taškais (25:30).
3' min: Garcia surengė greitą ataką (27:30).
4' min: Olumuyiwa pasižymėjo iš po krepšio (29:30).
5' min: Claveras įsmeigė tolimą metimą (29:33).
6' min: Šmitas realizavo 1 baudą (29:34).
7' min: Gasolis pridėjo dvi baudas (29:36).
8' min: Bolmaro pelnė greitus taškus (29:38), Pauli atsakė dėjimu (31:38). Gasolis pataikė dvitaškį (31:40).
9' min: Bolmaro pataikė iš vidutinio nuotolio (31:42), Hannahas įmetė baudą, o Šmitas atsakė dėjimu (32:44). Pauli pelnė du taškus su pražanga (35:44).
10' min: Hannahas dvitaškiu uždarė pirmąją mačo pusę (37:44).

"MoraBanc" 55:52 "FC Barcelona"
1' min: Gasolis įsmeigė tritaškį (37:47)
2' min: Parakhouskis sudrebino krepšį dėjimu (39:47).
3' min: Gasolis pelnė du taškus su pražanga (39:50), Jelinekas pataikė dvi baudas (41:50). Bolmaro sumetė abi baudas (41:52).
4' min: Kulvietis pelnė du taškus (43:52).
5' min: Parakhouskis sudrebino krepšį dėjimu (45:52), Garcia pridėjo du taškus (47:52).
6' min: Senglinas įmetė dvitaškį (49:52), Martinezas buvo nubaustas nesportine pražanga (51:52).
10' min: Olumuyiwa "alley-oop" dėjimu išvedė šeimininkus į priekį (53:52), vėliau Olumuyiwa pridėjo dar du taškus (55:52).

"MoraBanc" 63:79 "FC Barcelona"
1' min: Šmitas sugrūdo kamuolį į krepšį (55:54).
2' min: Šmitas pataisė Bolmaro metimą (55:56), Martinezas sumetė abi baudas (55:58). Pauli pataisė Kulviečio metimą (57:58).
3' min: Bolmaro pelnė du taškus (57:60), Gasolis pasižymėjo iš po krepšio (57:62).
4' min: Bolmaro pelnė dar du taškus (57:64).
5' min: Garcia įmetė du taškus iš po krepšio (59:64).
6' min: Martinezas atsakė tuo pačiu (59:66)
7' min: Hannahas pelnė du taškus (61:66), Gasolis atkovojęs kmauolį pelnė taškus (61:68). Paulis įmetė iš po krepšio (63:68).
8' min: Gasolis pataikė iš vidutinio nuotolio (63:70), Kuričius pridėjo tritaškį (63:73)
9' min: Bolmaro įsmeigė tritaškį (63:76).
10' min: Hanga tritaškiu uždarė rungtynes (63:79).

Andoros "MoraBanc": Clevinas Hannahas 18, Oriolas Pauli 13, Jeremy Senglinas 8, Babatunde Olumuyiwa 7, Sergi Garcia 6, Saulius Kulvietis 5, Artsiomas Parakhouskis 4, Jeremy Senglinas 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Leandro Bolmaro 26, Gasolis 16, Rolandas Šmitas 9, Adamas Hanga ir Sergi Martínezas 6, Kyle'as Kuričius ir Victoras Claveras 5, Alexas Abrinesas 4, Leo Westermannas 2 taškai;