Š.Jasikevičiaus treniruojama "Barca" tapo Eurolygos reguliariojo sezono nugalėtoja

2021-04-02
Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama "FC Barcelona" komanda tapo Eurolygos reguliariojo sezono nugalėtojais.

Katalonai priešpaskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse 82:73 išvykoje nugalėjo Stambulo "Fenerbahce" krepšininkus ir pasiekę 24-ąją pergalę užsitikrino pirmąją vietą.

Kitą savaitę "Barca" rungtynėse namuose prieš Miuncheno "FC Bayern" komandą užbaigs Eurolygos reguliarųjį sezoną.

"Fenerbahce" 25:26 "FC Barcelona"
1' min: Abrinesas dėjimu pradėjo rungtynes (0:2), Mirotičius įsmeigė tritaškį (0:5).
2' min: Mahmutoglu atsakė tolimu metimu (3:5), Higginsas įmetė dvitaškį (3:7). Guduričius pelnė du taškus su pražanga (6:7).
3' min: Guduričius dar kartą baigė ataką dviem taškais su bauda (9:7), Mirotičius realizavo dvi baudas (9:9).
4' min: Guduričiaus metimą neleistinai numušė Mirotičius (11:9), Oriola pasižymėjo iš po krepšio (11:11), De Colo pelnė du taškus (13:11).
5' min: Vesely sudrebino krepšį dėjimu (15:11)
6' min: O'Quinnas pataikė iš vidutinio nuotolio, Mirotičiaus atsakė taškais iš po krepšio (17:13). O'Quinnas dar kartą įmetė dvitaškį (19:13).
7' min: Barthelis pataikė 1 baudą (20:13), Daviesas baigė ataką dėjimu (20:15).
8' min: Kuričius įsmeigė du tritaškius (20:21).
9' min: Kuričius pataikė trečiąjį tritaškį (20:24).
10' min: Daviesas pridėjo du taškus (20:26), Guduričius vėl pelnė taškus su pražanga (23:26). De Cola įmetė dvitaškį (25:26).

"Fenerbahce"  42:47 "FC Barcelona"
1' min: O'Quinnas pelnė taškus iš po krepšio (27:26).
2' min: O'Quinnas pridėjo dar du taškus (29:26).
3' min: Higginsas pataikė dvitaškį (29:28).
4' min: Claveras įsmeigė tolimą metimą (29:31), tuo pačiu atsakė De Colo (32:31).
5' min: Kuričius pelnė 11-ąjį tašką (32:33), De Colo įmetė dvitaškį (34:33).
6' min: Kuričius įsmeigė tritaškį (34:36).
8' min: Higginsas pridėjo tolimą metimą (34:39), O'Quinnas realizavo dvi baudas (36:39). Westermannas įmetė tritaškį (36:42).
9' min: Pierre'as pelnė du greitus taškus (38:42), Calathesas atsakė tritaškiu (38:45).
10' min: Brownas pataikė sudėtingą metimą, o Daviesas atsakė dėjimu (40:47). De Colo realizavo dvi baudas (42:47).

"Fenerbahce"  58:62 "FC Barcelona"
2' min: O'Quinnas pataikė tritaškį (45:47), vėliau pridėjo taškus iš po krepšio (47:47). Higginsas pelnė du taškus (47:49).
3' min: Pierre'as įmetė iš toli (50:49).
4' min: Mirotičius įvertė du taškus (50:51).
5' min: Pierre'as pataikė sudėtingą tritaškį paskutinę atakos sekundę (53:51).
6' min: Eddie įsmeigė tritaškį (56:51) ir privertė minutės pertraukėlės paprašyti Šaro.
7' min: Westermannas pataikė iš toli (56:54).
8' min: Kuričius užbaigė greitą katalonų ataką (56:56).
9' min: Pierre'as realizavo dvi baudas (58:56), Šmitas taip pat įmetė dvi (58:58).
10' min: Westermmanas įsmeigė trečiąjį tritaškį (58:61), Mirotičius pridėjo 1 baudą (58:62).

"Fenerbahce"  73:82 "FC Barcelona"
1' min: Hanga sudrebino krepšį "alley-oop" dėjimu (58:64), vėliau įsmeigė ir tritaškį (58:57).
2' min: Claveras buvo nubaustas technine pražanga (59:67), O'Quinnas pelnė du taškus (61:67). Abrinesas pridėjo taškus iš po krepšio (61:69).
3' min: Šmitas padidino "Barcos" persvarą iki dviženklio skaičiaus (61:71).
4' min: Barthelis pelnė du taškus (63:71).
5' min: Daviesas pelnė sudėtingus taškus (63:73).
6' min: Guduričius realizavo dvi baudas (65:73), Calathesas atsakė dviem taškais su pražanga (65:75).
8' min: Barthelis pelnė du taškus (67:75), Daviesas atsakė dvitaškį (67:77).
9' min: Guduričius įmetė tritaškį (69:77), Mirotičius pelnė taškus iš po krepšio (69:79). Guduričius pridėjo dar vieną tritaškį (72:79).
10' min: Daviesas pelnė du taškus su pražanga (72:82), Guduričius įmetė 1 baudą (73:82).

Stambulo "Fenerbahce": Marko Guduričius 19, Kyle'as O'Quinnas 17, Nando De Colo 12, Dyshawnas Pierre'as 10, Danilo Barthelis 5, Melihas Mahmutoglu ir Jarellas Eddie 3, Lorenzo Brownas ir Janas Vesely 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Kyle'as Kuričius 16, Brandonas Daviesas 13, Nikola Mirotičius 12, Leo Westermannas ir Cory Higginsas 9, Adamas Hanga ir Nickas Calathesas 5, Rolandas Šmitas ir Alexas Abrinesas 4, Victoras Claveras 3, Pierre'as Oriola 2 taškai;