*Balandžio 24 d. Monake startuoja Eurolygos atkrintamosios varžybos
*Balandžio 26 d. Antrasis Eurolygos ketvirtfinalio serijos mačas

Išvykų savaitę "Barca" baigė pergale Burgose su išvarytu Šaru

2021-04-04
Barselonos krepšininkai išvykų savaitę baigė Burgose iškovodami antrąją pergalę.

Prieš tai šalies taurės laimėtojai Tel Avive patyrė pralaimėjimą, o Stambule triumfavę užsitikrino pirmąją vietą Eurolygos reguliariajame sezone.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 29-ojo turo rungtynėse 93:77 nugalėjo Burgoso "San Pablo" ekipą. Katalonams tai buvo 25-asis laimėjimas Ispanijos čempionate.

Rungtynių pabaigoje Š.Jasikevičius užsidirbo antrąją techninę pražangą dėl kurios buvo priverstas palikti aikštelę.

Kitą savaitę "Barca" savo aikštėje rungtynėmis su Miuncheno "FC Bayern" komanda užbaigs Eurolygos reguliarųjį sezoną. Savaitgalį katalonų laukia principinis "El Clasico" mūšis.

"San Pablo" 15:13 "FC Barcelona"
2' min: Mirotičius įmetė tritaškį (0:3), Kravičas atsakė dviem taškais (2:3). Oriola pasižymėjo iš po krepšio (2:5).
3' min: Oriola pridėjo dar du taškus (2:7).
4' min: Kravičas pataikė iš po krepšio (4:7).
5' min: Renfroe įsmeigė tritaškį (7:7), o vėliau dviem taškais išvedė šeimininkus į priekį (9:7).
6' min: Sakho pelnė 4 taškus iš eilės (13:7).
7' min: Daviesas realizavo dvi baudas (13:9).
8' min: Higginsas įmetė dvitaškį (13:11).
9' min: Kuričius realizavo dvi baudas (13:13).
10' min: Salashas baigė ataką dėjimu (15:13).

"San Pablo" 32:32 "FC Barcelona"
2' min: Kuričius baigė greitą "Barcos" ataką (15:15), McFaddenas atsakė dviem taškais (17:15).
3' min: Daviesas realizavo dvi baudas (17:17), Renfroe įmetė tolimą metimą (20:17).
4' min: McFaddenas įsmeigė tritaškį (23:17).
6' min: Kravičas pelnė taškus iš po krepšio (25:17). Jasikevičius buvo nubaustas technine pražanga (26:17). Kravičas padidino katalonų deficitą iki 11 taškų (28:17).
7' min: Higginsas įmetė dvi baudas (28:19), Calathesas perėmęs kamuolį pelnė du taškus su pražanga (28:21). Mirotičius pridėjo tritaškį (28:24).
8' min: Mirotičius pataikė 1 baudą (28:25), McFaddenas atsakė dviem baudomis (30:25).
9' min: Higginsas pelnė du taškus (30:27), Kuričius pridėjo dvi baudas (30:29).
10' min: Oriola tritaškiu išvedė "Barcą" į priekį (30:32). Rivero baudomis išlygino rezultatą (32:32).

"San Pablo" 52:67 "FC Barcelona"
1' min: Kuričius įsmeigė tritaškį (32:35), Benite atsakė tuo pačiu (35:35). Calathesas pataikė tritaškį (35:38), o Kuričius pridėjo dvi baudas (35:40).
2' min: Rivero įmetė dvitaškį (37:40), tuo pačiu atsakė Calathesas (37:42).
3' min: Benite įmetė antrąjį tolimą metimą (40:42), Mirotičius atsakė dvitaškiu (40:44). Renfroe įsmeigė tritaškį (43:44).
4' min: Mirotičius pataikė dvitaškį (43:46). Varžovų treneris buvo nubaustas technine pražanga (43:47).
5' min: Kuričius pataikė du tritaškius (43:53), Higginsas sumetė abi baudas (43:55).
6' min: Rivero pelnė taškus iš po krepšio (45:55), Mirotičius įmušė kamuolį į krepšį (45:57).
7' min: Mirotičius įsmeigė tritaškį (45:59), Renfroe įmetė dvi baudas (47:59).
8' min: McFaddenas pridėjo dvi baudas (49:59), Kuričius pasižymėjo iš po krepšio (49:61). Rivero pelnė du taškus su pražanga (51:61), Higginsas sumetė dvi baudas (51:63).
9' min: Šmitas realizavo du baudos metimus (51:65), varžovai atsakė 1 bauda (52:65).
10' min: Calathesas sumetė baudas (52:67).

"San Pablo" 77:93 "FC Barcelona"
1' min: Cookas pataikė tritaškį (55:67), Westermannas įmetė dvitaškį (55:67).
2' min: Hortonas pelnė du taškus (57:69), Abrinesas įmetė dvi baudas (57:71).
3' min: Šmitas pasižymėjo iš po krepšio (57:73), Cookas dar kartą taikliai atakavo iš toli (60:73), Tuo pačiu atsakė Šmitas (60:76).
4' min: Cookas vėl pataikė tritaškį (63:76)
5' min: Renfroe realizavo 1 baudą, o Abrinesas atsakė tritaškiu (64:79). Hortonas įmetė tolimą metimą (67:79).
7' min: Burgosas įmetė 1 baudą (68:79), Kuričius pataikė dvitaškį su pražanga (68:81). Jasikevičius užsidirbo antrąją techninę pražangą ir buvo priverstas palikti aikštelę. Sakho įmetė dvi baudas (70:81), dviem baudomis atsakė ir Abrinesas (70:83). Kravičas pelnė du taškus (72:83).
8' min: Kuričius pataikė dvi baudas (72:85), Mirotičius pridėjo tritaškį (72:88).
9' min: Mirotičius dar kartą pataikė iš toli (72:91), Oriola pataikė iš po krepšio (72:93).
10' min: Šeimininkai pelnė du taškus su pražanga (75:93), Kravičas pridėjo dar du taškus (77:93).

Burgoso "San Pablo": Alexas Renfroe 13, Dejanas Kravičas 12, Thaddusas McFaddenas, Jasielis Rivero ir Omaras Cookas 9, Vitoras Benite 8, Jordanas Sakho 6, Kenas Hortonas 5, Kareemas Queeley 3, Salashas 2, Miquelis Salvo 1 taškas;

Barselonos "FC Barcelona": Kyle'as Kuričius 24, Nikola Mirotičius 21, Cory Higginsas 10, Pierre'as Oriola ir Nickas Calathesas 9, Rolandas Šmitas ir Alexas Abrinesas 7, Brandonas Daviesas 4, Leo Westermannas 2 taškai;