*Balandžio 24 d. Monake startuoja Eurolygos atkrintamosios varžybos
*Balandžio 26 d. Antrasis Eurolygos ketvirtfinalio serijos mačas

Prieš Eurolygos atkrintamąsias Šaro "Barca" pasiekė pergalę Ispanijoje

2021-04-17
Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai paskutinėje repeticijoje prieš Eurolygos atkrintamųjų varžybų seriją iškovojo pergalę vietiniame čempionate.

Barselonos krepšininkai savo aikštėje 97:89 palaužė Manresos BAXI komandą.

Katalonai su 27 pergalėmis Ispanijos pirmenybėse žengia antroje vietoje. Iki reguliariojo sezono pabaigos lieka sužaisti vos penkerios rungtynės.

Kitą savaitę "Barca" pradeda Eurolygos ketvirtfinalio seriją. Š.Jasikevičiaus treniruojama komanda pirmąsias dvi serijos rungtynes prieš "Zenit" žais namuose. Pirmasis mačas įvyks trečiadienį, o antrasis penktadienį.

"FC Barcelona" 24:24 BAXI
1' min: pirmuosius taškus pelnė Gasolis (2:0), Higginsas pridėjo dvitaškį (4:0).
2' min: Hinrichsas įmetė dvi baudas (4:2), Sima išlygino rezultatą (4:4).
3' min: Gasolis pasižymėjo iš po krepšio, O Martinezas atsakė dviem taškais su pražanga (6:6). Mirotičius pelnė du taškus (8:6).
4' min: Martinezas įsmeigė tritaškį (8:9), Sima pridėjo du taškus (8:11). Mirotičius pelnė taškus baudos aikštelėje (10:11).
6' min: Daviesas išvedė "Barcą" į priekį (12:11).
7' min: svečiai atsakė dvitaškiu (12:13). Calathesas įmetė 1 baudą (13:13), Eathertonas pelnė taškus iš po krepšio (13:15). Masonas įsmeigė tritaškį su pražanga (13:19).
8' min: Daviesas pelnė du taškus (15:19), Higginsas pridėjo dvi baudas (17:19). Eathertonas pataikė tolimą metimą nuo lentos (17:22).
9' min: Higginsas pridėjo dar dvi baudas (19:22).
10' min: Daviesas baigė ataką dėjimu (21:22), Martinezas atsakė dvitaškiu iš vidutinio nuotolio (21:24). Daviesas tritaškiu uždarė kėlinį (24:24).

"FC Barcelona" 53:51 BAXI
1' min: Martinezas pataikė tritaškį (24:27), Daviesas atsakė taškais iš po krepšio (26:27).
2' min: Daviesas sumetė abi baudas (28:27).
3' min: Šmitas įsmeigė tolimą metimą (31:27), Eathertonas atsakė dėjimu (31:29).
4' min: Šmitas taip pat sudrebino krepšį dėjimu (33:29), Westermannas pridėjo du taškus (35:29).
5' min: Hinrichsas pelnė du taškus su pražanga (35:32), vėliau Hinrichsas pridėjo dar du taškus (35:34).
6' min: Abrinesas buvo nubaustas technine pražanga (35:35), Oriola pataikė iš vidutinio nuotolio (37:35).
7' min: Eathertonas atliko dėjimą (37:37), Mirotičius atsakė dvitaškiu (39:37). Eathertonas pelnė dar du taškus (39:39).
8' min: Mirotičius pelnė taškus baudos aikštelėje (41:39). Svečiai realizavo dvi baudas (41:41), Higginsas atsakė taip pat dviem baudomis (43:41).
9' min: Eathertonas ir Calathesas apsikeitė tiksliomis atakomis (45:43). Garcia pataikė tolimą metimą (45:46), Higginsas atsakė dviem taškais su bauda (48:46). Sima pelnė taškus su pražanga (48:48).
10' min: Oriola pasižymėjo iš po krepšio (50:48), Hinrichsas atsakė taškais su pražanga (50:51). Higginas tolimu metimu aidint sirenai užbaigė pirmąją pusę (53:51).

"FC Barcelona" 81:68 BAXI
2' min: Gasolis pataikė dvitaškį su pražanga (56:51), Abrinesas įmetė dvi baudas (58:51). Mirotičius baigė ataką taškais su bauda (61:51).
3' min: Sima realizavo 1 baudą (61:52).
4' min: Hinrichsas pataisė komandos draugo metimą (61:54), o vėliau buvo nubaustas nesportine pražanga (62:54). Abrinesas įsmeigė tritaškį (64:54), Gasolis pridėjo du taškus (66:54).
5' min: Gasolis pataikė iš vidutinio nuotolio (68:54).
6' min: Gasolis sumetė abi baudas (70:54), Eathertonas įmetė dvitaškį (70:56). Masonas perėmęs kamuolį pelnė du taškus su pražanga (70:59), Daviesas atsakė dviem baudomis (72:59).
7' min: Mirotičius pridėjo tritaškį (75:59), Jou atsakė tuo pačiu (75:62).
8' min: Ferrari įsmeigė tolimą metimą (75:65).
9' min: Eathertonas pelnė taškus iš po krepšio (75:67), Daviesas sumetė baudas (77:67).
10' min: Daviesas ir Hanga pridėjo po du baudos metimus (81:67). Sima įmetė baudą (81:67), o P.Martinezas buvo nubaustas technine pražanga.

"FC Barcelona" 97:89 BAXI
1' min: Daviesas pataikė iš vidutinio nuotolio (83:68).
2' min: Hanga pelnė du taškus (85:68).
3' min: Martinezas pasižymėjo dviem taškais (85:70), Šmitas pelnė taškus baudos aikštelėje (87:70).
4' min: Eathertonas įmetė du taškus, o Vauletas perėmęs kamuolį baigė ataką dėjimu su pražanga (87:75).
5' min: Masonas įsmeigė tritaškį (87:78), svečiai pridėjo dvi baudas (87:80).
6' min: Mirotičius realizavo 1 baudą (88:80).
7' min: Higginas įmetė 1 baudą (89:80), vėliau Higginsas baigė ataką dėjimu (91:80).
8' min: Higginsas nubaustas technine pražanga (91:83), Abrinesas sumetė abi baudas (93:83). Higginsas pridėjo 1 baudą (94:83).
9' min: Ferrari pelnė du taškus (94:85)
10' min: Eathertonas įmetė du taškus, Abrinesas atsakė tritaškiu (97:87). Ferrari  pasižymėjo dar dviem taškais (97:89).

Barselonos "FC Barcelona": Brandonas Daviesas 21, Cory Higginsas ir Nikola Mirotičius 16, Pau Gasolis 13, Alexas Abrinesas 9, Rolandas Šmitas 7, Adamas Hanga 6, Pierre'as Oriola 4, Nickas Calathesas 3, Leo Westermannas 2 taškai;

Manresos BAXI: Scottas Eathertonas 23, Makai Masonas 16, Sethas Hinrichsas ir Rafa Martinezas 12, Yankuba Sima 8, Frankie Ferrari 7, Dani Garcia 5, Juampi Vauletas ir Guillemas Jou 3 taškai;