*Balandžio 24 d. Monake startuoja Eurolygos atkrintamosios varžybos
*Balandžio 26 d. Antrasis Eurolygos ketvirtfinalio serijos mačas
*Balandžio 18 d. bus sužaistas nukeltas mačas su "Besiktas".

Gran Kanarijoje - tritaškių fiesta ir pirmoji sugrįžusio Gasolio pergalė

2021-04-15
Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai po dviejų pralaimėjimų iš eilės į pergalių kelią sugrįžo Gran Kanarijoje.

Barselonos krepšininkai Ispanijos čempionato rungtynėse 92:74 išvykoje pranoko "Herbalife" komandą.

"FC Barcelona" klubas šiose rungtynėse pataikė net 16 tritaškių. Pirmoje mačo pusėje įsūdė 10 iš 12. Daugiausiai tolimų metimų pataikė Nikola Mirotičius - 6/10.

Į Barseloną sugrįžusiam Pau Gasoliui, tai buvo pirmoji pergalė. Katalonijos legenda pergalingose rungtynėse žaidė beveik 20 minučių, pelnė 6 taškus (3/8 dvitaškiai, 0/1 baudos), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 8 naudingumo balus.

Katalonai su 26 pergalėmis ir 4 pralaimėjimais žengia antroje vietoje šalies pirmenybėse.

Šį šeštadienį "Barcos" dar laukia dvikova namuose prieš Manresos BAXI, o kitą savaitę startuoja Eurolygos atkrintamosios.

1 kėlinys
"Herbalife" 17:31 "FC Barcelona"
1' min: Balcerowskis pelnė du taškus, tuo pačiu atsakė Mirotičius (2:2).
2' min: Abrinesas įsmeigė tritaškį (2:5).
3' min: Higginsas pataikė iš vidutinio nuotolio (2:7).
4' min: vėliau pridėjo du taškus iš po krepšio (2:9).
5' min: Mirotičius įmetė tolimą metimą (2:12), Slaughteris atsakė dvitaškiu (4:12). Higginsas realizavo dvi baudas (4:14).
6' min: Mirotičius pridėjo dar vieną tritaškį (4:17), tuo pačiu atsakė Kilpatrickas (7:17). Mirotičius vėl taikliai atakavo iš toli (7:20).
7' min: Mirotičius įsmeigė dar vieną tritaškį (7:23)
8' min: Diopas baigė ataką dėjimu (9:23), Steinbergsas pridėjo du baudos metimus (11:23).
9' min: Oriola sumetė dvi baudas (11:25), Kilpatrickas atsakė tritaškiu (14:25). Hanga įmetė iš toli (14:28).
10' min: Kilpatrickas dar kartą įsmeigė tritaškį (17:28), Hanga atsakė tuo pačiu (17:31).

2 kėlinys
"Herbalife" 37:53 "FC Barcelona"
1' min: Šmitas įmetė tritaškį (17:34).
3' min: Šmitas sudrebino krepšį dėjimu (17:36), Hanga pridėjo du taškus su pražanga (17:39).
4' min: Slaughteris įmetė tolimą metimą (20:39), Šmitas pelnė dar du taškus (20:41).
5' min: Kuričius pataikė iš toli (20:44).
6' min: Slaughteris ir Kuričius apsikeitė dvitaškiais (22:46).
7' min: Claveras pridėjo tritaškį (22:49), Stevičius atsakė dviem taškais (24:49).
8' min: Stevičius pasižymėjo taškais iš po krepšio (26:49), Okoye pridėjo 1 baudą (27:49). Slaughteris realizavo dvi baudas (29:49).
9' min: Mirotičius pelnė taškus iš po krepšio (29:51), Costello atsakė tuo pačiu (31:51).
10' min: Hanga pelnė du taškus, o šeimininkai atsakė tolimu metimu (34:53). Okoye tolimu metimu uždarė pirmąją pusę (37:53).

3 kėlinys
"Herbalife" 56:74 "FC Barcelona"
1' min: Okoye pataikė tritaškį (40:53), Balcerowskis pridėjo 1 baudą (41:53). Abrinesas atsakė tolimu metimu (41:56).
2' min: Gasolis pelnė pirmuosius taškus Ispanijos lygoje dviem taškais su pražanga (41:58).
4' min: Mirotičius įmetė tritaškį (41:61).
5' min: Mirotičius pridėjo du taškus (41:63). Slaughteris realizavo dvitaškį (43:63)
6' min: Kilpatrickas įmetė tritaškį, tuo pačiu atsakė Mirotičius (46:66).
7' min: Kilpatrickas sumetė abi baudas (48:66), Calathesas atsakė tolimu metimu (48:69).
9' min: Diopas realizavo dvi baudas (50:69), Šmitas atsakė tuo pačiu (50:71). Diopas pridėjo dar 1 baudą (51:71).
10' min: Kuričius taikliai atakavo iš toli (51:74), Diopas pasižymėjo iš po krepšio (53:74). Dimša tritaškiu uždarė kėlinį (56:74).

4 kėlinys
"Herbalife" 74:92 "FC Barcelona"
1' min: Šmitas realizavo dvi baudas (56:76)
2' min: Okoye įmetė tritaškį, Hanga atsakė dviem taškais (59:78). Albicy pridėjo tolimą metimą (62:78).
3' min: Diopas greitą ataką baigė dėjimu (64:78) ir privertė minutės pertraukėlės paprašyti Šaro.
4' min: Mirotičius pelnė taškus iš po krepšio (64:80).
5' min: Higginsas pridėjo tritaškį (64:83), Albicy atsakė tuo pačiu (67:83). Costello sudrebino krepšį dėjimu (69:83).
6' min: Higginsas sumetė baudas (69:85).
7' min: Dimša įmetė 1 baudą (70:85), Costello pridėjo dvitaškį (72:85).
8' min: Gasolis pasižymėjo iš po krepšio (72:87).
9' min: Gasolis ir Kuričius pataikė po dvitaškį (72:91).
10' min: Westermannas įmetė 1 baudą, o Stevičius atsakė dviem taškais (74:92).

Gran Kanarijos "Herbalife": Seanas Kilpatrickas 14, Stanas Okoye 13, AJ. Slaughteris 11, Khalifa Diopas 9, Andrew Albicy, Mattas Costello ir Oliveris Stevičius 6, Tomas Dimša 4, Olekas Balcerowskis 3, Marcis Steinbergsas 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius 26, Adamas Hanga 13, Rolandas Šmitas ir Cory Higginsas 11, Pau Gasolis ir Alexas Abrinesas 6, Victoras Claveras ir Nickas Calathesas 3, Pierre'as Oriola 2, Leo Westermannas 1 taškas;