*Gegužės 13 d. Turkijos lygos reguliariojo sezono pabaiga.
*Gegužės 16 d. "Fenerbahce" pradeda kovas Turkijos lygos atkrintamosiose varžybose.
*Gegužės 24-26 d. Eurolygos finalo ketvertas Berlyne.

"Barca" ketvirtajame kėlinyje susitvarkė su Fuenlabrados ekipa

2021-10-31
Barselonos klubas trijų rungtynių savaitę baigė eiline pergale Ispanijos čempionte.

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujami katalonai savo aikštėje 79:69 įveikė Fuenlabrados "Urbas" ekipą ir įsirašė 8-ąją pergalę šalies pirmenybėse.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo katalonai (5:0), bet tada svečiai atsakė atkarpa 9:17 ir išsiveržė į priekį (14:17). Kėlinio pabaigoje K.Kuričius sugrąžino pranašumą "Barcai" (21:19).

Antrajame ketvirtyje "Urbas" įsmeigė tris tolimus metimus ir vėl atsidūrė priekyje (23:28). Kėlinio pabaigoje B.Daviesio pastangomis Ispanijos čempionai išlygo rezultatą (34:34).

Trečiajame kėlinyje šeimininkams pavyko susikrauti 7 taškų persvarą (57:50). Ketvirtojo kėlinio pradžioje po R.Šmito ir S.Šanli taškų "Barca" pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą (61:50). Sužaidus beveik dvi minutes Š.Jasikevičius užsidirbo techninę pražangą. Įpusėjus kėliniui katalonai jau turėjo solidžią 19-os taškų pranašumą (71:52). Pergalę Š.Jasikevičiaus auklėtiniai iškovojo rezultatu 79:69.

Kitą savaitę "Barcos" laukia dvejos išvykos rungtynės. Ketvirtadienį Eurolygos mačas Milane, o sekmadienį kelionė į Santjago de Kompostelą.

Barselonos "FC Barcelona": Cory Higginsas 13, Kyle'as Kuričius 12, Rokas Jokubaitis 11, Nicolas Laprovittola 10, Nikola Mirotičius 7, Brandonas Daviesas ir Rolandas Šmitas 6, Sertačas Šanli ir Sergi Martinezas 4, Nigelis Hayesas-Davisas, Pierre'as Oriola ir Michaelas Caicedo 2 taškai;

Fuenlabrados "Urbas": Kyle'as Alexanderis 13, Kwanas Cheathamas 12, Jovanas Novakas 11, Obi Emegano 10, Dušanas Rističius ir Chema Gonzalezas 6, Edgaras Vicedo 5, Seanas Armandas, Žiga Samaras ir Rodijs Macoha 2 taškai;