Sevilijoje trečioji "Barcos" pergalė šią savaitę

2021-10-10
Eurolygoje ir Ispanijoje toliau neklumpanti Barselonos komanda įsirašė 8-ąją pergalę iš eilės.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai šalies pirmenynių rungtynėse Sevilijoje be Nikola Mirotičiaus 78:61  įveikė "Coosur Real Betis" krepšininkus. "Barcai" tai buvo šeštasis laimėjimas ACB lygoje.

Katalonai rungtynes pradėjo spurtu 0:8, bet tuomet šeimininkai atsakė dviem tolimais metimais. Po pirmojo kėlinio "Barca" pirmavo 19:15.

Įpusėjus antrajam kėliniui Barselonos persvara tapo dviženklė (21:31). Po pirmos mačo pusės "FC Barcelona" buvo priekyje rezultatu 37:29.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po dviejų iš eilės "Barcos" tritaškių svečiai vėl susigrąžino dviženklę persvarą (52:63). Likus žaisti daugiau nei minutę R.Šmitas tritaškiu padidino persvarą iki 19 taškų (59:78). Rungtynės baigėsi "Barcos" pergale 78:61.

Kitą savaitę "Barcos" laukia pirmoji dviguba Eurolygos savaitė. Trečiadienį namuose dvikova prieš Pirėjo "Olympiacos", o penktadienį mačas Monake prieš lygos debiutantus.

Sevilijos "Coosur Real Betis": Marko Todorovičius 15, Beka Burjanadze 11, Vitto Brownas 9, Shannonas Evansas 7, Pablo Almazanas ir Pepe Pozas 5, Dairis Bertans 4, Khadeenas Carringtonas 3, Vrenzas Bleijenberghas 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Rolandas Šmitas 12, Nicolas Laprovittola ir Kyle'as Kuričius 11, Cory Higginsas 10, Brandonas Daviesas 8, Rokas Jokubaitis ir Nickas Calathesas 7, Nigelis Hayesas-Davisas 5, Sergi Martinezas 3, Pierre'as Oriola ir Michaelas Caicedo 2 taškai;