"Barca" nugalėjo praėjusį sezoną neįveiktus "FC Bayern" krepšininkus

2021-10-07
Šarūno Jasikevičiaus treniruojami Barselonos krepšininkai pasiekė pergalę pirmose Eurolygos išvykos rungtynėse.

Katalonai Miunchene 80:72 pranoko "FC Bayern" klubą ir įsirašė antrąją pergalę stipriausioje Europos lygoje.

Praėjusį sezoną "Barca" abu sykius nusileido Vokietijos komandai.

Sunkiai rungtynes pradėjusi "Barca" puolime įsivažiavo aikštėje pasirodžius Rokui Jokubaičiui. Lietuvis pelnė 9 taškus iš eilės ir išvedė katalonus į priekį pirmajame kėlinyje (15:16).

Sužaidus dvi minutes antrajame ketvirtyje techninę pražangą užsidirbo Š.Jasikevičius (21:21). Barselonos krepšininkai likus žaisti tris minutes iki ilgosios pertraukos spurtavo 0:10 ir įgijo dviženklę persvarą (33:44).

Likus žaisti kiek daugiau nei minutę trečiajame kėlinyje C.Higginsas tolimu metimu padidino katalonų persvarą iki 20 taškų (43:63).

Lemiamą kėlinį šeimininkai pradėjo spurtu 8:2 ir katalonų pranašumas ištirpo iki 10 taškų (55:65). Baigiant įpusėti kėliniui A.Trinchieri buvo nubaustas technine pražanga (57:69). Likus žaisti 3 minutes O.Hunteris dėjimu sumažino "FC Bayern" deficitą iki vienženklio skaičiaus (64:73). Likus žaisti daugiau, nei minutę šeimininkai sumažino atsilikimą iki 6 taškų (68:74). Vis dėlto katalonai neišleido pergalės iš rankų 80:72.

Kitą savaitę Š.Jasikevičiaus laukia dviguba Eurolygos savaitė. Trečiadienį namuose dvikova su Pirėjo "Olympiacos", o penktadienį išvyka pas lygos debiutantus į Monaką.

Miuncheno "FC Bayern": Darrunas Hilliardas 18, DeShaunas Thomasas 14, Augustine'as Rubitas 13, Žanas Markas Šiško 7, Othello Hunteris 6, Corey Waldenas 5, Nickas Weileris-Babbas 4, Ognjenas Jaramazas 3, Gavinas Schillingas 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Cory Higginsas 16, Brandonas Daviesas 15, Nikola Mirotičius 11, Rokas Jokubaitis 9, Kyle'as Kuričius 8, Nigelis Hayesas-Davisas ir Nickas Calathesas 6, Pierre'as Oriola 4, Rolandas Šmitas 3, Nicolas Laprovittola 2 taškai;