Trileris Barselonoje baigėsi Š.Jasikevičiaus auklėtinių pergale po pratęsimo

2021-10-14
Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama "FC Barcelona" komanda išlieka nenugalėta Eurolygoje.

Katalonai trečiojo turo rungtynėse Barselonoje 79:78 po dramatiškos kovos ir pratęsimo įveikė iki šiol be pralaimėjimų žygiavusią Pirėjo "Olympiacos" ekipą.

Katalonai rungtynes pradėjo netaikliais metimais iš gana patogių situacijų, o katastrofiškai iš toli atakavę šeimininkai per pirmąją mačo pusę prametė visus 12 mestų tritaškių. "Barca" į ilgąją pertrauką išėjo atsilikdama 27:32.

Po pertraukos grįžusi "Barca" įsmeigė du tritaškius iš eilės (33:34), o sėkminga katalonų atkarpa 14:2 leido išsiveržti į priekį (41:34). Prieš lemiamą kėlinį Šaro auklėtiniai susikrovė 8 taškų pranašumą (55:47).

Likus žaisti 3 minutes K.Sloukas baudų metimais sumažino Pirėjo klubo deficitą iki 1 taško (59:58), bet B.Daviesas atsakė dėjimu (61:58). Netrukus G.Larentzakis tolimu šūviu išlygino rezultatą (61:61). N.Mirotičius baudų metimais sugrąžino persvarą šeimininkams (65:63), tačiau Sloukas dvitaškiu atstatė pusiausvyrą (65:65). Likus žaisti 1:13 min. Vezenkovas greitoje atakoje persvėrė rezultatą "Olympiacos" naudai(65:67). Likus žaisti 33,7 sek. Kuričius baudų metimais išlygino rezultatą (67:67), vėliau Sloukas ir Higginsas turėjo po šansą išplėšti pergalę, bet atakos buvo nesėkmingos.

Pratęsime pirmuosius taškus pelnė McKissicas (67:69), Kuričius atsakė baudų metimais (69:69). Calathesas į vieną taiklią Vezenkovo baudą atsakė dviem (71:70). Mirotičius pridėjo dvitaškį (73:70), o vėliau sumetė dvi baudas (75:70). "Olympiacos" atsakė 4 taškais be atsako ir sumažino atsilikimą iki minimumo (74:74). Likus žaisti 1:11 min. Mirotičius realizavo dvi baudas (77:74), Dorsey prasidedant lemiamai minutei taip pat sumetė baudas (77:76). Likus žaisti 22 sek. Dorsey baudomis išvedė graikus į priekį (77:78). Likus žaisti 7 sek. Oriola sumetė dvi baudas ir išvedė "Barcą" į priekį (79:78), o paskutinis Slouko metimas buvo netaiklus.

Jau šį penktadienį Monake "Barcos" laukia antrasis šios dvigubos Eurolygos savaitės mačas.

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius 22, Cory Higginsas 11, Brandonas Daviesas 10, Kyle'as Kuričius ir Nickas Calathesas 9, Pierre'as Oriola ir Nicolas Laprovittola 7, Nigelis Hayesas-Davisas ir Rokas Jokubaitis 2 taškai;

Pirėjo "Olympiacos": Kostas Sloukas 14, Tyleris Dorsey ir Sasha Vezenkovas 12, Moustapha Fallas 11, Shaquielle'as McKissicas 10, Thomas Walkupas ir Giannoulis Larentzakis 6, Livio Jeanas-Charlesas 5, Hassanas Martinas 2 taškai;