*Gegužės 13 d. Turkijos lygos reguliariojo sezono pabaiga.
*Gegužės 16 d. "Fenerbahce" pradeda kovas Turkijos lygos atkrintamosiose varžybose.
*Gegužės 24-26 d. Eurolygos finalo ketvertas Berlyne.

Jokubaičio vedama "Barca" įveikė Bilbao krepšininkus

2021-10-03
Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos komanda toliau sėkmingai žygiuoja Ispanijos čempionate.

Katalonai vietiniame fronte 84:68 išvykoje įveikė Bilbao "Surne Basket" krepšininkus ir įsirašė ketvirtąją pergalę.

Pirmajame kėlinyje "Barcą" į priekį vedė N.Mirotičius, kuris per pirmąsias 7 minutes pelnė 10 taškų (13:13).

Antrąjį ketvirtį 4 taškais iš eilės pradėjo R.Jokubaitis (18:22), vėliau lietuvis pridėjo dar 5 taškus (28:33). Į ilgąją pertrauką katalonai išėjo pirmaudami 41:33.

Trečiajame kėlinyje N.Mirotičius pirmą kartą padidino "Barcos" persvarą iki dviženklio skaičiaus (33:43). Sėkmingai kėlinio pabaigą sužaidęs R.Jokubaitis prieš ketvirtąjį kėlinį "FC Barcelona" ekipai sukrovė 19 taškų persvarą (64:45).

Ketvirtąjame kėlinyje R.Jokubaitis toliau rinko taškus ir įpusėjus kėliniui jų turėjo jau 22 savo sąskaitoje, o katalonai iškovojo pergalę rezultatu 84:68.

Kitą savaitę "Barcos" laukia trejos rungtynės. Antradienį namuose Ispanijos pirmenybių dvikova namuose prieš Saragosos ekipą, ketvirtadienį Miunchene Eurolygos mačas, o savaitę užbaigs akistata Sevilijoje.

Bilbao "Surne Basket": Angelas Delgado 15, Andrew Goudelock'as 14, Ludvigas Hakansonas 9, Rafa Luzas 7, Gytis Masiulis ir Alexas Galanas 5, Alexas Reyesas 4, Jonathanas Rousselle'as, Valentinas Bigote'as ir Regimantas Miniotas 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Rokas Jokubaitis 22, Nikola Mirotičius 14, Rolandas Šmitas 9, Nickas Calathesas 8, Nigelis Hayesas-Davisas ir Kyle'as Kuričiu 6, Nicolas Laprovittola 5, Brandonas Daviesas ir Sertačas Šanli 4, Sergi Martinezas 2, Pierre'as Oriola 1 taškas;