*Gegužės 13 d. Turkijos lygos reguliariojo sezono pabaiga.
*Gegužės 16 d. "Fenerbahce" pradeda kovas Turkijos lygos atkrintamosiose varžybose.
*Gegužės 24-26 d. Eurolygos finalo ketvertas Berlyne.

Š.Jasikevičius Eurolygos sezoną atidarė solidžia pergale

2021-10-01
Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama "Barca" įtikinama pergale atidarė naująjį 2021/2022 metų Eurolygos sezoną.

Katalonai pirmose rungtynėse 96:64 savo aikštėje sutriuškino Berlyno ALBA krepšininkus.

Cory Higginsas baudų metimais pelnė pirmuosius "Barcos" taškus šio sezono Eurolygoje (2:0). Vėliau N.Calathesas pelnė 5 taškus iš eilės (7:0). Sužaidus 3 minutes katalonų persvara jau siekė dviženklį skaičių (12:2). Kėlinį dviem tritaškiais uždarė K.Kuričius (28:15).

Antrąjį ketvirtį "Barca" pradėjo 7:0 iš kurių penkis taškus pelnė R.Jokubaitis (35:15). Solidų pranašumą išsaugoję katalonai į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami 50:29.

Trečiąjį kėlinį dviem tolimais metimais pradėjo N.Mirotičius (56:29). Svečiai kėlinį laimėjo 17:13 ir prieš lemiamą ketvirtį kiek sumažino didžiulį deficitą (63:46).

Ketvirtajame kėlinyje ALBA dar šiek tiek sumažino atsilikimą (67:53), bet tada katalonus į priekį truktelėjo R.Jokubaitis pelnęs 6 taškus iš eilės (74:56). Rungtynių pabaigoje Barselonos krepšininkų persvara šoktelėjo iki 30 taškų (92:62), o pirmoji pergalė Eurolygoje buvo iškovota rezultatu 96:64.

Kitą savaitę Šaro Eurolygoje laukia antrasis vokiškas išbandymas - Miunchene dvikova su "FC Bayern" klubu. Šį savaitgalį Barselonos krepšininkų dar laukia išvyka į Bilbao.

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius 22, Rokas Jokubaitis 12, Nicolas Laprovittola 9, Brandonas Daviesas ir Sertačas Šanli 8, Pierre'as Oriola 7, Sergi Martinezas, Rolandas Šmitas ir Kyle'as Kuričius 6, Cory Higginsas ir Nickas Calathesas 5, Nigelis Hayesas-Davisas 2 taškai;

Berlyno ALBA: Luke'as Sikma 16, Maodo Lo 12, Jaleenas Smithas 7, Louis Olinde ir Tamiras Blattas 6, Yovelis Zoosmanas 5, Malte Delow ir Jonas Mattisseckas 3, Marcusas Erikssonas, Timas Schneideris ir Benas Lammersas 2 taškai;