Lietuviai pergale užbaigė grupės varžybas

2010-09-02
Šiandien Izmire Lietuviai sužaidė paskutines grupės rungtynes prieš Libano rinktinę. Šios rungtynės nieko nelėmė, nei Lietuviams, kurie jau užsitikrino pirmą vietą grupėje, nei Libanui, kurie užėmė penktąją vietą ir į aštuntfinalį nepateko. Mūsų šalies rinktinei šiose rungtynėse nepadėjo kapitonas Robertas Javtokas, o aikštėje nepasirodė ir Simas Jasaitis. Tačiau ir be šių žaidėjų pagalbos Lietuva iškovojo penktąją pergalę rezultatu 84-66. Rungtynes Lietuviai pradėjo atsipalaidavę ir pirmąjį kėlinį sužaidė lygiai 16-16. Antrajame kėlinyje mūsų šalies rinktinė vienu metu įgyjo dviženklį pranašumą, tačiau rungtynių pabaigoje jį iššvaistė. Trečiajame kėlinyje Lietuviai vėl susikrovė solidžią persvarą, tiesa kėliniui įpūsėjus ji vėl aptirpo. Tačiau pabaigą sėkmingiau sužaidę Lietuviai prieš paskutinį kėlinį susikrovė 13 taškų persvarą. Ketvirtajame kėlinyje intrigos jau nebebuvo ir Lietuviai užtikrintai iškovojo dar vieną pergalę.

Aštuntfinalyje Lietuvių varžovė bus Kinijos nacionalinė rinktinė. Šios rungtynės įvyks antradieni Rugsėjo 7 dieną. Tikslus rungtynių laikas dar nežinomas.

Lietuvos rinktinė: Renaldas Seibutis 17 tšk, Martynas Gecevičius 16 tšk, Tomas Delininkaitis 11 tšk, Linas Kleiza 10 tšk, Tadas Klimavičius 9 tšk, Mantas Kalnietis 7 tšk, Martynas Pocius ir Martynas Andriuškevičius po 4 tšk, Jonas Mačiulis ir Paulius Jankūnas po 3 taškus;

Libano rinktinė: Rony Fahedas 19 tšk, Jacksonas Vromanas 15 tšk, Ali Fakhreddine 11 tšk, Jeanas Abd El Nouras 8 tšk, Fadi El Khatibas 6 tšk, Ali Mahmoud 5 tšk, Elias Rustomas 2 taškai;