NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* Kovo 13 d. LKL čempionatas nutrauktas ir Kauno "Žalgiris" paskelbtas čempionu.
* Gegužės 25 d. Eurolygos sezonas nutrauktas.
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data 2020.12.03).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Š.Jasikevičiaus vasaros krepšinio stovykla Barselonoje - atšaukta (turėjo startuoti 2020.07.12).
* Liepos 2 d. Š.Jasikevičius tampa "FC Barcelona" komandos treneriu.
* Rugpjūčio 8d. Į treniruočių stovyklą renkasi jaunimas.
* Rugpjūčio 15 d. Į stovyklą renkasi pagrindinė "Barcos" komanda.
* Rugpjūčio 23-30 dienomis treniruočių stovykla Andoroje.
* Rugpjūčio 26 d. Draugiškos rungtynės prieš Andoros "MoraBanc".
* Rugpjūčio 29 d. Kontrolinės rungtynės Lerida mieste prieš Mursijos UCAM.
* Rugpjūčio 30 d. Draugiškos rungtynės prieš Badalonos "Joventut"
* Rugsėjo 4 ir 6 dieną "Barca" kovos dėl Katalonijos taurės.
* Rugsėjo 12-13 dienomis vyks Ispanijos supertaurės turnyras.
* Pirmosiomis rugsėjo 18-20 dienomis startuoja Ispanijos lyga.
* Spalio 1-ąją Eurolygos pradžia ("FC Barcelona" - CSKA)

Šarūno Jasikevičiaus dubleriai

2010-09-06
Šarūnas Jasikevičius (2003)
Pasaulio krepšinio čempionate Turkijoje Lietuvos rinktinei šiais metais nepadeda vienas svarbiausių rinktinės žaidėjų Šarūnas Jasikevičius. Mantas Kalnietis ir Tomas Delininkaitis yra tie žaidėjai, kurie mėgina kompensuoti rinktinės lyderio netektį.

Šarūnas Jasikevičius Lietuvos vyrų rinktinėje žaidžia nuo 1997-ųjų metų. Jis dalyvavo penkiuose Europos čempionatuose (1997, 1999, 2001, 2003 ir 2007 metais), trijuose Olimpinėse žaidynėse (2000, 2004 ir 2008 metais), bei kartą Pasaulio čempionate (1998 metais). Lietuvis su Lietuvos rinktine yra iškovojęs ir tris medalius 2000-ųjų metų Olimpinę bronzą, 2003-ųjų metų Europos čempionato auksą jis taip pat buvo pripažintas naudingiausiu žaidėju, bei pateko į simbolinį geriausių čempionato žaidėjų penketuką ir paskutinis iškovotas medalis 2007-ais Europos čempionato bronza. Paskutinį kartą Šarūnas Jasikevičius už Lietuvos rinktinę žaidė 2008-ais metais Pekino vasaros olimpinėse žaidynėse.

Mantas Kalnietis ir Tomas Delininkaitis, kalbėjo apie Šarūno Jasikevičiaus svarbą rinktinėje ir apie, tai kad visi iš jų laukia tokio žaidimo kaip Šarūno.

Mantas Kalnietis: "Kai Šarūnas Jasikevičius žaidžia rinktinėje visi tikisi iš Lietuvos aukščiausių vietų čempionatuose, tačiau kai jo nėra niekas daug iš Lietuvos rinktinės nesitiki"

Tomas Delininkaitis: "Šarūnas Jasikevičius yra aukščiausios klasės žaidėjas, todėl dabar visi į įžaidėjo poziciją žiūri, taip jog visi mes turime žaisti taip kaip jis"

Mantas Kalnietis: "Aš asmeniškai nejaučiu didelio spaudimo, tačiau mūsų šalyje kur krepšinis yra sportas numeris vienas atsiranda ir spaudimas. Kai Šarūnas nežaidžia aš jaučiu pasitikėjimą, ir treneris pasitiki manimi ypač šiame čempionate"

Tomas Delininkaitis: "Dabar aš ir Mantas žaidžiame Lietuvos rinktinėje įžaidėjo pozicijoje, tačiau visi kalba, kad mes nepakankamai geri, nes visi tikisi tokio žaidimo kaip Šarūno Jasikevičiaus"

Mantas Kalnietis: "Šarūno Jasikevičiaus brolis yra geras mano draugas ir mes pasikalbame, o su Šarūnu niekada nesu žaidęs vienoje komandoje man, tai būtų vertinga patirtis. Aš nemanau, kad Šarūnas jau baigė savo karjerą rinktinėje galbūt jis tik šiais metais nežaidžia, o kitais metais prisijungs ir galbūt turėsiu proga žaisti kartu su juo"

0 comments:

Rašyti komentarą