NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Nukeliamos Ispanijos lygos 20-ojo turo rungtynės (turėjo vykti sausio 17-ąją) tarp "Barcos" ir "Estudiantes" komandų (rungtynės įvyks kovo 23-ąją dieną).

Ar pasikartos "Deja vu"?

2011-09-25
2007-ųjų Rugsėjo 25 dieną Atėnų "Panathinaikos" sukirto rankomis su Šarūnu Jasikevičiumi. Panašu, kad praėjus ketveriems metams įžaidėjas vėl apsivilks "žalius" marškinėlius.

Željko Obradovičius penktadienio vakarą prieš išskrisdamas į Maskvą sakė: "Mes laukiama Šaro" ir pabrėžė, kad liko padėti tik parašą po sutartimi.

Geriausia diena Š.Jasikevičiaus sugrįžimui būtų šiandien kadangi prieš keturis metus Rugsėjo 25-ąją dieną jis sudarė kontraktą su Eurolygos čempionais. Tai būtų tarsi "Deja vu", nes mėgstamiausias žaidėjas grįžtu į "Panathinaikos" po neilgos vienerių metų pertraukos rašo Graikijos žiniasklaida.

Prieš ketverius metus Šarūnas Jasikevičius su Atėnų "Panathinaikos" komanda sudarė dviejų metų 12 milijonų eurų vertės kontraktą, bei tapo geriausiai apmokamu žaidėju Graikijoje.

Šarūnas Jasikevičius nesenai pasibaigusiame Europos čempionate su Lietuvos rinktine įrodė, kad gali būti ekipos lyderiu ir į "Panathinaikos" ekipą atvažiuoja padėti komandai siekti pergalių.

0 comments:

Rašyti komentarą