Serbas Milenko Tepičius dar kartą patvirtino Graikijos žiniasklaidai, kad per ateinančias kelias dienas sutartis su "Panathinaikos" klubu bus nutraukta.
"Šiuo metu tęsiu gydymąsi Serbijoje, o už penkių ar šešių dienų turėčiau būti pilnai pasirengęs, tuomet manau ir užbaigsiu derybas su "Panathinaikos" - kalbėjo serbijos rinktinės žaidėjas.
Šeštadieni Atėnų "Panathinaikos" ir Šarūnas Jasikevičius patvirtino, kad derybos vyksta, o lietuvio sugrįžimas į Eurolygos čempionų gretas atrodo labai realus, nei kada nors ankščiau.
Prisijungus Šarūnui Jasikevičiui Atėnų "Panathinaikos" komanda baigtų šio sezono žaidėjų komplektaciją.
NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiaiSARUNAS13LT pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt*Sausio 13 d. Šaras oficialiai dar trejiems metams pratęsė sutartį su "Fenerbahce".*Balandžio 28 d. Stambule startuoja ketvirtfinalio serija prieš "Žalgirį".*Balandžio 30 d. Antrasis ketvirtfinalio serijos mačas Stambule.*Liepos 19-25 dienomis Šaro krepšinio stovykla Barselonoje.
Užsisakykite:
Rašyti komentarus (Atom)

VS
0 comments:
Rašyti komentarą