NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Spalio 1-ąją Eurolygos sezono pradžia ("Barca" - ALBA).
* Ispanijos lygos 6-ojo turo rungtynės ("Barca" - "Casademont") perkeltos į spalio 5-ąją dieną.

Lietuviai dėl 5-osios vietos kovos su Graikija

2011-09-16
Graikijos nacionalinė rinktinė šiandien 87-77 palaužė serbus ir rytoj su lietuviais kovos dėl penktosios vietos. Graikai taip pat tapo paskutiniais dalyviais, kurie žais atrankoje į Londono olimpines žaidynes.

Šarūnas Jasikevičius prieš Graikiją Europos čempionatuose yra žaidęs 3 kartus ir 2 kartus pergalę šventė įžaidėjo vedama Lietuvos rinktinė ir kartą laimėjo varžovai. Pirmasis susitikimas su graikais įvyko 1997-ais tuomet lietuviai antrajame čempionato etape 73-66 nusileido Graikijai, o Šarūnas Jasikevičius pelnė 5 taškus ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Po dviejų metų Lietuvos ir Graikijos keliai vėl susikirto šį kartą grupės varžybose, o pergalę 82-64 šventė lietuviai. Šarūnas Jasikevičius prie šios pergalės pridėjo 4 taškus ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Paskutinį kartą Š.Jasikevičius prieš Graikiją žaidė 2007-ais metais rungtynėse dėl Europos čempionato bronzos medalių. Šarūno vedama Lietuvos rinktinė 78-69 palaužė graikus ir iškovojo ne tik bronzos medalius, bet ir kelialapį į Pekino olimpiadą. Įžaidėjas tuomet pelnė 11 taškų ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Šiame Europos krepšinio čempionate Šarūnas Jasikevičius vidutiniškai renka po 10,4 taško, atlieka po 5 rezultatyvius perdavimus, atkovoja po 2,1 kamuolio ir suklysta po 2,9 karto per rungtynes. Dvitaškius meta 62,9 proc, tritaškius 50 proc, o baudas 91,7 procentų taiklumu.

Rungtynės dėl 5-osios vietos įvyks rytoj 21:00 val. Rungtynes tiesiogiai transliuos TV3.

0 comments:

Rašyti komentarą