NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
SARUNAS13LT pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
*Gruodžio 4 d. nukeltas "Fenerbahce" mačas Pirėjuje. (nauja data: kovo 17 d.)
*Sausio 13 d. Šaras oficialiai dar trejiems metams pratęsė sutartį su "Fenerbahce".
*Sausio 29 d. Stambulo derbis Eurolygoje.
*Vasario 3 d. Šaro dvikova Katalonijoje prieš "Barcą".
*Vasario 13 d. dvikova Atėnuose prieš PAO.

Š.Jasikevičius: "Esu labai laimingas galėdamas vėl būti čia"

2011-09-27
Šarūnas Jasikevičius į Atėnų oro uostą "Eleftherios Venizelos" atvyko būdamas puikios nuotaikos, bei troško noru pasisveikinti su komandos draugais, bei treneriu Željko Obradovičiumi. Eurolygos čempionai šiandien išskrido į Bulgariją kur sužais dvi draugiškas rungtynes, o vėliau dalyvaus turnyre Turkijoje.

Pakalbintas Graikijos žiniasklaidos Š.Jasikevičius kalbėjo: "Tiesa, kad mano sugrįžimas užtruko, tačiau aš grįžau ir nekantrauju pradėti naują sezoną. Esu labai laimingas galėdamas vėl būti čia. Viską reikės pradėti nuo pradžių išmokti naujus derinius, susipažinti su naujais žaidėjais, bei išlaikyti gerą sportinę formą. Dabar, kai Europos čempionatas baigėsi galvoju tik apie, tai kaip padėti savo komandai".

Apie praėjusi Europos čempionatą naujasis "Panathinaikos" žaidėjas sakė: "Mes nežaidėme gerai svarbiausiose rungtynėse ketvirtfinalyje. Bet, tai buvo geras čempionatas Lietuvai. Mes jautėme didelį spaudimą, tačiau manau pasirodėme gerai".

0 comments:

Rašyti komentarą